Uzņēmumam ir ilggadēja pieredze biškopības inventāra izgatavošanā, SIA „Nemiers plus” ražo plaša pielietojuma biškopības inventāru vairāk nekā 24 gadus

Uzņēmuma pamatprodukts ir Latvijas stāvstrops un tā komplektējošās daļas: medus un peru telpas rāmīši, magazīnas, iekaramās barotavas, spietuves, ziedputekšņu savācēji, kā arī ziedputekšņu žāvētavas, bišu maizes drupinātāji, bišu vagoni, medus sildkastes, daudzkorpusu bišu stropi, stropu metāla kājas u.c. Tiek ražots arī mainītas konstrukcijas inventārs pēc biškopju skicēm un vajadzībām.

Stropu detaļas iespējams iegādāties atsevišķi.

Sadarbojoties ar Latvijas vadošajiem biškopjiem, ir uzlabota inventāra kvalitāte un novērsti trūkumi, inventārs padarīts praktiskāks un ērtāk lietojams.

Kopš 2013. gada uzņēmums specializējas mēbeļu izgatavošanā pēc individuāla projekta. Mēbeļu klāstā ir mēbeles virtuvēm, koridoriem, birojiem, kafejnīcām, veikaliem, bērnudārziem, guļamistabām, bērnu istabām  u.c.

Uzņēmums ražo ārdurvis, durvis, kāpnes, futerlogus, kā arī sniedz plaša spektra galdniecības pakalpojumus: plātņu materiālu zāģēšanu, koka detaļu ēvelēšanu, laminēto lokšņu zāģēšanu, detaļu aplīmēšanu ar ABS maliņām, visa veida izstrādājumu lakošanas un krāsošanas darbus u.c. galdniecības darbus.

Uzņēmumam ir modernas un inovatīvas tehnoloģijas, kas ļauj izpildīt darbus īsos termiņos augstā kvalitātē.